هاست و دامین | طراحی سایت جلوگیری از حملات بروت فورس در وردپرس WordPress | وبتوک

جلوگیری از حملات بروت فورس در وردپرس WordPress

۴.۹/۵ - (۱۸ امتیاز)

جلوگیری از حملات بروت فورس در وردپرس WordPress :

پس از نصب و فعال سازی افزونه Wordfence Security  منویی با نام Wordfence در پیشخوان سایت وردپرسی شما افزوده خواهد شد. روی این منو کلیک کرده و سپس به زیر منوی Firewall بروید تا وردپرس خود را ضدگلوله کرده و از حملات DDOS و بروت فورس که ممکن است برای سایت وردپرسی شما پیش بیاید جلوگیری کنید.

در منوی Firewall روی زبانه brute force protection کلیک کنید تا صفحه زیر برایتان نمایش داده شود و سپس تنظیمات دلخواه خود را برای هر بخش وارد کنید.

جلوگیری از حملات بروت فورس در وردپرس WordPress

Enforce strong passwords:  این بخش کاربران را مجبور می کند تا از رمز قوی استفاده کنند ،  صرفا مدیران، مدیریان و نویسندگان و یا تمامی کاربران را انتخاب کنید.

Lock out after how many login failures:  تعیین تعداد دفعاتی که یک کاربر موفق به ورود در سایت نشده و غیرفعال کردن ورود به سایت برای مدت زمان تعیین شده بعد از این تعداد دفعات ورود اشتباه.

Lock out after how many forgot password attempts: ت عداد دفعات برای درخواست فراموشی کلمه عبور در وردپرس و غیرفعال کردن امکان تعیین پسورد از طریق فراموشی کلمه عبور برای مدت زمان تعیین شده.

 Count failures over what time period: تعیین مدت زمان برای غیرفعال کردن امکان ورود به سایت.

 Amount of time a user is locked out: تعیین مدت زمان برای غیرفعال کردن امکان ورود به سایت حتی اگر با نام کاربری و رمز عبور صحیح وارد شده باشد.

Immediately lock out invalid usernames: قفل کردن کاربر مورد نظر بلافاصله پس از رسیدن به حد تعیین شده در دفعات ورود اشتباه در سایت.

Don’t let WordPress reveal valid users in login errors:  عدم اجازه به وردپرس برای نمایش خطاهای ورود همچون نام کاربری، ایمیل و یا کلمه عبور اشتباه در هنگام ورود به سایت.

Prevent users registering ‘admin’ username if it doesn’t exist: جلوگیری از انتخاب نام کاربری admin برای اعضا و عدم امکان ساخت این نام کاربری در زمانی که کاربری با چنین نام کاربری وجود ندارد.

Prevent discovery of usernames through ‘/?author=N’ scans, the oEmbed API, and the WordPress REST API: جلوگیری از امکان یافتن نام‌های کاربری توسط API های وردپرس، قابلیت oEmbed وردپرس، آدرس نویسنده و…

Immediately block the IP of users who try to sign in as these usernames: بلاک کردن IP کاربرانی که قصد دارند تا وارد حساب کاربری اعضای سایت شوند. در این فیلد میتوانید تا هر آی‌پی را در یک خط وارد کنید.


برای آشنایی با نحوه نصب و راه اندازی افزونه وردفنس به لینک زیر مراجعه کنید :

نحوه نصب و راه اندازی افزونه وردفنس Wordfence Security

برای آشنایی با مفهوم افزونه وردپرس به لینک زیر مراجعه کنید :

درباره افزونه وردپرس WordPress Plugins

برای آشنایی با روش نصب افزونه وردپرس از طریق جستجوگر افزونه به لینک زیر مزاجعه کنید :

نصب افزونه Install Plugins از طریق جستجوگر افزونه ها

تمامی حقوق برای وبتوک محفوظ می باشد.